sobota, 11 lutego 2012

51. Nagrody w moim Candy wysłane

Parę dni temu wysłałam cukierasy do zwyciężczyń . Mam nadzieję że wkrótce dotrą i będą dobrze służyć nowym właścicielkom.


Wytwory: Mario ja jestem bardzo zadowolona z drutów KP, są świetne. Choć mam je krótko mogę je z czystym sumieniem polecić. Natomiast te krzywe do warkoczy wypróbowałam i trochę muszę powiedzieć było mi z nimi nie wygodnie, może brak wprawy - nie wiem.

3 komentarze:

 1. Ekspresowa wysyłka :)
  Do wszelkich zakupów dojrzewam długo, więc będę zadowolona z Twoich dalszych ocen umieszczanych na blogu. Zakupiłaś wtedy dość pokaźny zestaw. Pozdrawiam - Maria

  OdpowiedzUsuń
 2. Do mnie właśnie przesyłka dotarła. Włóczka jest piękna! Spodziewałam się "zwykłego" akrylu, a dostałam taką puchatą, miękką włóczkę. I teraz jestem w rozterce, bo miał być sweterek dla córy, ale nie wiem, czy sobie czegoś nie zrobić, tak mi się podoba. Bardzo, bardzo dziękuję! :*

  Ostatnio też próbuję z krzywymi warkocze i to jest raczej kwestia wprawy. Po zrobieniu jednej rękawiczki zaczęłam nad krzywką panować, choć początek był ciężki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Zwyciężczyniom !!!
  Madline, dziekuję za odwiedzinki i zapraszam do mnie na cukierasa
  http://poverpoljenouvelle.blogspot.com
  Swoją nieobecność u Ciebie tłumaczę wyłącznie brakiem jakichkolwiek zdolności do " drutowania", a więc nie mogłam zabierać potencjalnej przyjemności Innym, uściski :-)

  OdpowiedzUsuń